Microcrypt Technologies Ltd.

Компанія

Компанія «Мікрокрипт Текнолоджис» успішно працює на ринку ІТ безпеки починаючи з 2005 року. Головними напрямками діяльності компанії є: розробка програмних, апаратних та програмно-апаратних рішень, а також надання послуг в сфері захисту інформації. Наші розробки успішно втілюються як на території Україну, так і за її межами, а діапазон вживання простирається від малого та середнього бізнесу до великих корпоративних замовників.

Компанія надає широкий спектр послуг по розробці та супроводу спеціального програмного та апаратного забезпечення, а також по розробці і втіленню комплексних систем інформаційної безпеки як для державних організацій, так і для корпоративних замовників.

Проекти, що реалізовуються, незалежно від ступеню складності виконуються у повній відповідності до вимог міжнародних стандартів якості до процесу розробки. У своїх розробках апаратного та програмного забезпечення ми прагнемо використовувати найновіші технології та засоби розробки, але при цьому завжди віддаємо перевагу перевіреним рішенням та тим, що добре себе зарекомендували. Це дозволяє нам забезпечити високі показники надійності нашої продукції, та відповідно рівень довіри до неї з боку наших замовників.

Важливою рисою компанії є здатність і орієнтованість на виконання складних наукоємних проектів. Серед співробітників компанії декілька кандидатів технічних наук у галузі систем захисту інформації та систем автоматизованого проектування.

Всі співробітники компанії є висококваліфікованими спеціалістами в галузі інформаційних технологій та систем захисту інформації. Рівень знань співробітників підтверджений багатьма профільними сертифікатами, дипломами та позитивними відгуками клієнтів, що дозволяє на високому рівні вирішувати поставлені задачі.

Офіс компанії знаходиться в науковій столиці Україні – місті Харкові, де сконцентровано відразу чотири найбільші технічні ВНЗ, що тисячами випускають ІТ фахівців щороку. Компанія співпрацює з ВНЗ та приймає безпосередню участь у профільній підготовці талановитих студентів старших курсів. Компанія пройшла перевірку на відповідність вимогам, встановленим законодавством України, та отримала ліцензії на ведення діяльності в галузі криптографічного та технічного захисту інформації.