Microcrypt Technologies Ltd.

Кар'єра

Компанія «Мікрокрипт Текнолоджіс» − це компанія, яка відкрита для кваліфікованих фахівців в області інформаційних технологій і систем захисту інформації. Ми пропонуємо цікаву роботу як з популярними, так і з інноваційними технологіями, а також забезпечуємо можливості для професійного зростання, комфортну робочу атмосферу, гідну зарплату і соціальний пакет.

Наш колектив

Наш колектив складається з кваліфікованих фахівців в галузі інформаційної безпеки та компьютерних наук. У команду входять інженери-розробники систем захисту інформації, інженери-системотехніки, інженери по розробці ПО, фахівці з тестування, менеджери проектів, технічні письменники. Наукове ядро колективу складають 5 кандидатів технічних наук.

Наш успіх безпосередньо залежить від наших співробітників, і тому ми активно залучаємо в колектив тих людей, які отримують задоволення від складної роботи, не бояться ризику і прагнуть підвищувати свою кваліфікацію. У нас згуртований і такий, що постійно розвивається, колектив. Обширний перелік проектів на базі різних інформаційних технологій дозволяє нам формувати команди з врахуванням можливостей, побажань і переваг кожного співробітника. Ми цінуємо як дослідних професіоналів, так і початківців.

Умови праці

Офіс компанії має все необхідне для ефективної роботи: просторі робочі приміщення, зручні меблі, кондиціонери. До послуг співробітників - парковка, буфет і безкоштовні напої. У нас 40-годинний робочий тиждень з гнучким графіком. Ми надаємо оплачувані вихідні, відпустку і відмінний соціальний пакет.
Компанія має бібліотеку матеріалів за сучасними напрямами інформаційних технологій і технологій захисту інформації, яка постійно поповнюється. Компанія спрямовує співробітників на навчальні семінари і проводить курси підвищення кваліфікації.

Чому варто працювати в нашій компанії?

  • Компанія займає одну з провідних позицій на вітчизняному ринку з розробки, виробництва і підтримці систем захисту інформації.
  • Компанія володіє постійним пакетом цікавих і складних проектів.
  • Згуртований колектив професіоналів.
  • Корпоративна культура, націлена на: Результат, Якість, Інновації, Порядність, Відкритість, Роботу в команді.
  • Гідна зарплата, премії і соціальний пакет.
  • Сучасний комфортабельний офіс.
  • Умови для професійного зростання.
  • Кар'єрні перспективи.
  • Увага до кожного співробітника.